TU-Zaglądacze :) Dziękuję, że u mnie bywacie :*

09 lipca 2011

14. najzabawniejsze

jest to, że rzucam to wszystko akurat teraz, gdy regularnie zaczęłam pisywać na blogu (co kiedyś nie było moją mocną stroną :p ) i gdy skleciłam sobie nowy nagłówek :)

i jak? nadłubałam się przy nim, nie powiem... :p
nawet narysowałam napis :)

klik w obrazek=oryginał , na blogu nagłówek został pomniejszony :(ponoć nie można u mnie dodać komentarzy?
Ilonce się udało, mnie też... ale ułatwiłam ich dodawanie, zlikwidowałam weryfikację obrazkową... może to w czymś pomoże :)


http://1.bp.blogspot.com/-0kC0cuShVCM/TZ2h4uo7WDI/AAAAAAAAA28/fhlP40XP1uE/s1600/see%2Benid.png

7 komentarzy:

Destiny ikt pisze...

:) Udało się i teraz też:) Nagłówek cukierkowy, super! Ale zgadnij kto ma 333 :) Ściskam!

ENID - M.D.N.S. :) pisze...

Gratulacje zatem :)))

Ty Łobuzico :p jesteś w Jantarze??

a wiesz, ze nie spełniłaś warunków mojego mini-Candy :p ale... daruję Ci :p bo wiesz, że KC :p czekam tylko na maila z potwierdzeniem :) i ze zrzutem ekranu!!! :*

Destiny ikt pisze...

nawet nie zdążyłam spełnić warunków... weszłam , bo widzę że coś nowego u Ciebie.. sama dawno nic nie pisałam i nie bloguję ostatnio.. sama wiesz:) a tu proszę - niespodzianka. Chyba to znak, że czas najwyższy do powrotu w wirtualny światek.
Ściskam i dziękuję za łaskę okazaną :*

gocha pisze...

Jak się nie dodają, jak ja dodaję właśnie w tym momencie, że nie zgadzam się, na żadne zawieszanie bloga, o czym wspomniałaś w poście niżej, bo ja bardzo lubię do Ciebie zaglądać. Uff.. to wyplułam dwumetrowe 1 zdanie powyżej :D

ENID - M.D.N.S. :) pisze...

DZIĘKUJĘ GOSIU, to bardzo miłe :) ale niestety... do pracy ruszam już w pon., a czasu mam jak na lekarstwo... i choć mam mnóstwo zaległych pracek, których jeszcze nikt nie widział... nie mam czasu i nie mam KOMU ich pokazać... :( noooo, chyba tylko Tobie i Ilonce :p POZDRO :*

agea pisze...

nagłówek jest świetny:)

ENID - M.D.N.S. :) pisze...

dzięki :) wiesz co... nie skromnie jak cholera, ale przyznam, ze mi się udał :p już dawno nic nie sklecałam w digitalu... ale tym razem na literki poświęciłam z ... 1h :) rysowałam, kolorowałam, kłóciłam się z dzieckiem o flamastry :pa potem było już z górki :))

► Prawa autorskie

Pokazywane przeze mnie prace są mojego autorstwa. Jeżeli tak nie jest- wyraźnie to zaznaczam :). Kopiowanie i wykorzystywanie zdjęć (i pomysłów) bez mojej zgody jest zakazane. Proszę, uszanuj moją pracę.